Mucha
5 świątecznych elementów stroju – spinki do mankietów i nie tylko
Post By: MartynaB

Męska garderoba w święta powinna być bogata w niezbędniki, bez których ani rusz. Gustowne spinki do mankietów, krawat, stylowy sweter męski, zawadiacka mucha czy świąteczne skarpetki pozwolą poczuć magię świąt w pełni. Dlaczego więc nie rozkoszować się tym jedynym w swoim rodzaju okresem w roku? Czemu nie uzewnętrznić radości właśnie w postaci ciekawych elementów garderoby?

Spinki do mankietów, mucha, krawat – ten pan ma klasę

Święta to idealny czas, by się zaprezentować w eleganckim i stylowym wydaniu. Idealną propozycją są więc muchy lub krawaty, które podkreślą dobry ton. Warto również postawić na świąteczne spinki do mankietów lub muchy, takie z tematycznymi nadrukami i wzorkami. Bez wątpienia wywołają uśmiech na twarzy Twoich bliskich i wzmocnią świąteczny nastrój. Spinki do mankietów z napisem Happy Christmas! lub choinkami, bezsprzecznie rozbawią towarzystwo.

spinki do mankietów

Męski sweter – ten pan wie, co modne

Nieodłącznym elementem świątecznej stylizacji powinny być swetry męskie. Obecnie prym wiodą granaty, czerwienie, turkusy, szarości, czernie, a nawet biele. Poza tym te części garderoby są niezwykle ciepłe, więc niestraszny będzie Ci długi zimowy spacer czy późna pasterka.

Swetry męskie powinny być wykonane z bawełny lub wełny. Tak wysokiej jakości materiały są wytrzymałe i solidne. Możesz też zdecydować się na golf, który w tym sezonie wraca do łask. Będzie się gustownie prezentował pod dobrze skrojoną marynarką.

Świąteczne skarpety – ten pan ma poczucie humoru

Znakomitym dodatkiem bożonarodzeniowym będą zabawne świąteczne skarpetki z bawełny. Możesz postawić na te z reniferami, bałwanami, Świętym Mikołajem, choinkami… do wyboru do koloru! Ten świąteczny akcent nie pozwoli nikomu zapomnieć o wyjątkowym klimacie, który panuje o tej porze roku. Wygodne, ciepłe i funkcjonalne wykorzystasz jeszcze nie raz.

A Ty, którym panem jesteś? A może stawiasz jednocześnie na klasę, modę i poczucie humoru?


MartynaB

Leave a Comment