Spinki do mankietów
Drobne prezenty pod choinkę
Post By: MartynaB

Świąteczny okres to magiczny czas. Spotkania z najbliższymi, rodzinne chwile, niepowtarzalny klimat… i długo wyczekiwane prezenty pod choinkę. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób stawia na oryginalne upominki, które nie dość, że są nietuzinkowe, to jeszcze nie kosztują kroci. Gustowna mucha, elegancki krawat, spinki do mankietów, zabawne skarpety we wzory – to wszystko można zdobyć w świątecznym wydaniu. Dowiedz się więc, jakie drobne prezenty pod choinkę będą strzałem w dziesiątkę.

Drobne prezenty pod choinkę – najtrafniejsze propozycje

W dzisiejszych czasach niezwykle ceniony jest minimalizm. W kwestii prezentów złota zasada brzmi: Nie ilość i wielkość, a jakość i pomysł. Dlatego panowie cieszą się z przemyślanych podarków, które pokazują dobry gust. Właśnie do tej kategorii należą modne muchy i krawaty. Są to ponadczasowe propozycje, tym bardziej że przydadzą się na niejedną okazję. Stawiając na takie prezenty, masz pewność, że bliski Ci mężczyzna wykorzysta je w wielu sytuacjach i przez wiele lat. Jeśli zaś chcesz się wykazać pomysłowością, wybierz muchę lub krawat w świąteczne wzory. Będzie to oryginalny upominek i znakomite uzupełnienie garderoby na każdą Wigilię lub imprezy świąteczne.

Spinki do mankietów – ponadczasowa elegancja pod choinkę

Równie ciekawym rozwiązaniem będą też spinki do mankietów. Ich fenomen tkwi w tym, że obdarowany mężczyzna wykorzysta je niejednokrotnie. Są także niezbędnikiem na wielu imprezach, w tym weselach, oficjalnych uroczystościach, a nawet bardzo eleganckich i wytwornych kolacjach.

Trafnym pomysłem są spinki do mankietów w świątecznym wydaniu np. z napisem Happy Christmas! Natychmiast wywołają uśmiech na twarzy. Będą zabawnym elementem stroju w czasie wigilijnej kolacji lub podczas świątecznej imprezy. Wykonane np. ze stali szlachetnej przetrwają niejedne Święta.

mucha

Najtrafniejsze drobne prezenty pod choinkę dla panów

To nie koniec propozycji. Wyobraź sobie, jak bliski Ci mężczyzna się ucieszy ze stylowego skórzanego paska. Ten uniwersalny prezent to klasa sama w sobie. Jeśli jednak chcesz pójść w typowo świąteczne klimaty, możesz też postawić na majtki lub skarpety w świąteczne wzory z dobrej jakości materiałów. Takie dodatki będą barwnym i miłym akcentem, który również wywoła szeroki uśmiech.


MartynaB

Leave a Comment