Koszula męska
Koszula męska w sylwetce Modern Fit
Post By: DuetBiznes

Bycie modnym mężczyzną wcale nie jest takie łatwe, jak się wydaje. Dlaczego? Ponieważ na rynku jest ogromny wybór koszul męskich, a w sklepach jest ich tyle, że rzeczywiście można mieć nie lada dylemat.
Ostatnio coraz popularniejsze stają się koszule modern fit, czyli takie, które są lekko taliowane na brzuchu i proste krojem w klatce piersiowej. Są one wynikiem popularności na wyszczuplanie garderoby męskiej, a najczęściej wybierają je Panowie, powyżej 30 roku życia. Sprawdź, czy ta koszula jest dobrym wyborem dla Ciebie!

Koszula modern fit – dla kogo?

Kiedyś Panowie niechętnie spoglądali na koszule modern fit i na inne obcisłe elementy garderoby np. dopasowane spodnie. W dzisiejszych czasach cieszą się one ogromną popularnością, szczególnie w przypadku dobrze zbudowanych mężczyzn o regularnych kształtach. Panowie, którzy mają problemy z wagą, nieczęsto chcą podkreślać swoją figurę obcisłymi męskimi koszulami i spodniami. Jest to przemyślana decyzja, gdyż jest mnóstwo innych modeli, które zdecydowanie bardziej pasują do płci męskiej o większych gabarytach lub o drobnej budowie ciała.

koszula

Dopasowana koszula męska a spodnie

Obecnie świat mody męskiej dzieli się na koszule fit i regular. Ta druga opcja to wybór dla osób, które wolą tradycyjne rozwiązania, w postaci klasycznych koszul.
Koszula męska modern fit, powinna być odpowiednio dobierana ze spodniami. Bardzo ładnie prezentuje się z lekko dopasowanymi, które podkreślają męską figurę. Odpowiednio skomplementowany strój przykuwa uwagę, a niejedna z Pań, lubi zawiesić oko na takiej stylówce.

Wybór odpowiedniej koszuli modern fit

Przy wyborze koszuli męskiej powinniśmy kierować się swoim gustem. Jeśli czujesz się dobrze w koszuli modern fit, jest to dobry wybór. Jeśli jednak widzisz, że twoja figura nie najlepiej prezentuje się w takim fasonie, lepiej postaw na typ regular. Zawsze warto zasięgnąć opinii sprzedawcy, który z pewnością doradzi w sprawie wyboru koszuli, czy spodni.


DuetBiznes

Leave a Comment