Koszula
Koszula w sylwetce Super Slim – wybieramy idealnie dopasowaną koszulę
Post By: DuetBiznes

Obecnie praktycznie nigdzie nie znajdzie się mężczyzny, który w swojej garderobie nie miałby koszuli. Panowie, aby skutecznie podkręcić swój look, inwestują w coraz to różniejsze fasony. Wybór jest wielki, szczególnie jeśli mowa o taliowanych koszulach męskich. Szczupli mężczyźni, z powodzeniem mogą przebierać również w koszulach Super Slim, które wyglądają bardzo atrakcyjnie, są o kilka centymetrów mocniej wyszczuplone w klatce piersiowej oraz w talii. Na rynku można je spotkać pod nazwą np. Super Slim, Extra Slim.

Koszula jako niezbędnik każdego eleganckiego mężczyzny

Wybierając koszulę Super Slim, stawiasz na klasyczną elegancję i swobodę w jednym. Zarówno na bardziej formalne, jak i casualowe stylizacje, jest ona nieprzeciętnym wyborem. Jeśli czeka Cię ważna uroczystość lub impreza, warto postawić na dodatek w postaci krawatu, który jest rewelacyjnym uzupełnieniem z koszulą męską. Krawat jest ponadczasowym dopełnieniem stroju, prezentuje się zawsze szykownie i reprezentuje elegancję samą w sobie.

koszula męska

Krawat – jaki wybrać do koszuli Super Slim?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ krawat to tradycja w najprostszym wydaniu. Wybierając go, należy pamiętać, aby komponował się on odpowiednio z kolorem koszuli i całego garnituru, jeśli również będziemy go zakładać. Krój krawatu jest różny, możemy wybierać szersze, jak i te wąskie, a najlepszym rozwiązaniem są krawaty w jednolitym kolorze. Coraz więcej osób decyduje się jednak na jego odważne wydanie, z różnymi wyrazistymi wzorami. Jest to kwestia gustu, ale zawsze trzeba umiejętnie dobierać kolor krawatu do kolorystyki całego stroju.

Koszule męskie na co dzień

Koszula to odpowiedni wybór na każdą porę, również na co dzień. Panowie chętnie zakładają ją do pracy, na spotkanie ze znajomymi, do restauracji… Jeśli wybierasz Super Slim, pamiętaj, że jeśli masz problemy z wystającym brzuszkiem, na pewno nie jest to propozycja dla Ciebie. Jeśli jednak masz szczupłą i naprawdę regularną budowę ciała – wybór koszuli męskiej jest oczywisty.


DuetBiznes

Leave a Comment