Biała koszula
Niezbędne w męskiej szafie…
Post By: MartynaB

Niezapowiedziane spotkanie lub impreza za kilka godzin? A może najzwyczajniej brak czasu by przygotować się do tych wydarzeń… Takie sytuacje zdarzają się bardzo często. Aby zawsze i wszędzie dobrze wyglądać nie trzeba śledzić najnowszych trendów. Należy jednak mieć w szafie tzw. niezbędniki. Co do nich należy opisuję poniżej.

Biała koszula

To jeden z najważniejszych elementów w męskiej szafie. Prosta, wszechstronna i będąca uosobieniem elegancji. Można ją nazwać „zawsze i wszędzie”. Nie zaszkodzi jak w szafie będzie czekać nowa, nierozpakowana biała koszula. Dlaczego? W trakcie ekspresowego tempa przygotowań do wyjścia może okazać się, że żelazko zabrudziło nam koszulę, że plama po ostatniej imprezie nam nie zeszła. Wtedy sięgamy po zapasową koszulę, która w 100% ratuje sytuację. Świetnym rozwiązaniem jest koszula wykonana z bawełny two ply lub z bawełny non iron. Bardziej casulową wersją jest biała koszula firmy Desoto uszyta z bawełny jersey, także w wersji non iron. Od nowości gotowa do założenia.

Klasyczne spodnie męskie typu jeans

Takie spodnie, w wersji klasycznej, pomogą szybko stworzyć wyjściową stylizację na mniej formalne spotkanie. Przede wszystkim w szafie miej spodnie bez przetarć, dziur lub innych ozdobników. Niech to będą spodnie w ciemniejszym kolorze, klasycznym fasonie. Możesz je połączyć ze sportową koszulą, na przykład w kratkę oraz trampkami a także z mokasynami i gładką koszulą: białą lub kolorową.

spinki do mankietów

Spinki do mankietów

Spinki do mankietów to kolejny niezbędny element męskiej garderoby. Dzięki nim można swobodnie komponować look na różne okazje. Obecnie spinki nosi się nie tylko z klasyczną, elegancką błękitną lub białą koszulą. Coraz częściej spotykamy kolorowe, wzorzyste koszule męskie posiadające mankiet francuski. Klasyczne kształtem spinki do mankietów to niezbędnik w męskiej szafie. Podstawowym kolorem jest złoty lub srebrny. Spotkać można także te, które łączą te dwa kolory. Spójność w stylizacji tworzyć będą spinki do mankietów dobrane kolorem do klamry paska lub noszonej biżuterii, np.: obrączka, sygnet, łańcuszek, bransoletka itp. Przy kolejnych zakupach spinek można pokusić się o spinki w różnych kolorach, kształtach np.: gitary, piłki, skutera czy też wykonanych z drewna, jedwabiu itp.


MartynaB

Leave a Comment