Koszula
Ozdobne spinki do mankietów: motyw muzyczny
Post By: MartynaB

Chociaż tradycjonaliści powiedzieliby, że nie ma czegoś takiego jak “codzienne” spinki do mankietów, obecna moda się z tym nie zgadza. Bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, jest to uważane za zarówno stylowe, jak i przyjemne dla oka widzieć parę spinek wpiętych w rękaw podczas wykonywania codziennych czynności. Obecna oferta codziennych spinek do mankietów zawiera również te bardzo kolorowe i mocniej rzucające się w oczy. Warto zaszaleć ze spinkami kierując się złotą zasadą mody – nie chodzi o to, co nosisz, ale o to jak nosisz. Tym bardziej jeżeli jesteś zawodowym muzykiem, nauczycielem albo melomanem warto zaszaleć i zapiąć rękawy koszuli spinkami w motyw muzyczny.

Spinki do mankietów z motywem muzycznym

Moda męska nie przestaje się rozwijać i szukać nowych wzorów. To samo dotyczy niesamowicie rozrastającej się oferty spinek do mankietów. Na rynku obecnie możemy kupić wysokiej jakości akcesoria do koszuli dla fanów muzyki. Wśród motywów muzycznych królują te we wzory saksofonów, gitar, skrzypiec, mikrofonów czy nutek.
spinki do mankietów

Koszula i spinki w muzyczne wzory na eleganckie okazje

Spinki z motywami muzycznymi można nosić nie tylko do casualowej koszuli męskiej, ale też z garniturem i białą koszulą. Wybierając tego rodzaju akcesoria warto jednak pamiętać, że ich wybór zależy od rodzaju okazji. Przy wyborze takich detali konieczne trzeba zwrócić uwagę, żeby koszula męska nie była w zbyt krzykliwym kolorze, co mogłoby spowodować efekt zbytniej pstrokatości.

Koszula męska – jaka najlepiej będzie pasować do spinek z motywami muzycznymi

Spinki w motywy muzyczne możemy nosić zarówno do eleganckich jak i bardziej casualowych stylizacji, z różnego rodzaju koszulami męskimi. Decydując się na takie akcesoria warto jednak zastanowić się nad tym czy koszula męska ma odpowiednie mankiety i czy jej kolor i wzór pasują do spinek. Ważne jest również, żeby koszula była odpowiednio dopasowana do budowy ciała.


MartynaB

Leave a Comment