Koszula
Róż, koral na koszulach, kurtkach – trendy wiosna-lato
Post By: MartynaB

Jaki jest mężczyzna z klasą? Wiele osób utożsamia to pojęcie ze znajomością mody i trendów. Tak naprawdę jest ono znacznie bogatsze. Dotyczy panów, którzy lubią eksperymentować i nie boją się wyróżniać. Przyciągają wzrok, zaskakują, intrygują. Nie rezygnują z odważnych kolorów na koszulach męskich, spodniach, a nawet kurtkach. Właśnie takimi barwami są róż i koral. Ten drugi okrzyknięty najmodniejszym kolorem 2019 roku, będzie wiódł prym również w 2020 – głównie u mężczyzn.

Koszule męskie w odcieniach różu i koralu – odważysz się?

Róż i koral rządzą na światowej sławy wybiegach Diora i Versace. Nie tylko na koszulach męskich, spodniach i podkoszulkach, ale nawet męskich kurtkach. Te barwy upodobały sobie również gwiazdy. Jason Momoa znany z ekranizacji „Gry o tron” jako Khal Drago, na rozdanie Oscarów, wybrał właśnie różowy garnitur. Leonardo di Caprio także pojawia się w jednym z najnowszych filmów, właśnie w lekko koralowym i niezwykle atrakcyjnym garniturze. Jeśli Ty też chcesz patrzeć na świat przez różowe okulary, postaw na nadchodzące wiosenno-letnie trendy. Oczywiście wybór należy do Ciebie, ale z tych kolorów można tworzyć naprawdę ciekawe stylizacje. Jakie?

Róż i koral na koszulach męskich w 2020 roku – jak nosić?

Przede wszystkim najlepiej się sprawdzi na koszulach męskich i podkoszulkach. Te pierwsze w casualowym wydaniu będą świetnym wyborem na większość okazji – w tym spotkanie ze znajomymi, randkę, a nawet do pracy. Jeśli jednak wolisz luźniejszą stylizację, T-shirt będzie strzałem w dziesiątkę.

Koral i róż warto łączyć z brązem i granatem. Te kolory świetnie się odnajdą na spodniach – chinosach lub bojówkach. Do tego ciekawe dodatki np. złoty lub czarny zegarek – i gotowe!

koszule męskie

Kurtki męskie w odcieniach różu?

Wielu modnych panów upodobało sobie koral na kurtkach męskich . Nic dziwnego – taka stylizacja natychmiast przykuwa wzrok. Nikt nie każe Ci się prezentować w landrynkowym różu- delikatne odcienie tej barwy lub koral są bardzo atrakcyjne i oryginalne – szczególnie na kurtkach męskich.


MartynaB

Leave a Comment