Spodnie męskie
Obuwie męskie Bugatti

Wiosną oferta naszego sklepu stacjonarnego oraz internetowego została poszerzona o nową kategorię produktów firmy Bugatti. Jest nią obuwie męskie. Dotychczas naszym klientom oferowaliśmy galanterię skórzaną oraz torby i portfele wykonane z materiału. Półki wypełniają się obuwiem męskim zarówno wizytowym jak i tym casulowym – dzięki temu każdy klient może znaleźć coś dla siebie, co doskonale współgra z charakterem ubioru, tj. spodniami męskimi, koszulami, czy też swetrami.
Czytaj więcej

Koszule męskie
Wiosenna stylizacja z koszulą Olymp

Z nadejściem wiosny, która puka do nas coraz mocniej i coraz częściej, nadchodzi czas pochowania głęboko zimowej odzieży. Wiosna, to piękna pora roku podczas której wszystko budzi się do życia. Pojawia się intensywna zieleń na liściach roślin, pierwsze kwiaty zdobią nasze łąki barwami. Także męska garderoba jest gotowa by tętnić kolorami. Świetnym tego przykładem są koszule męskie w kwiaty.
Czytaj więcej

Biała koszula
Niezbędne w męskiej szafie…

Niezapowiedziane spotkanie lub impreza za kilka godzin? A może najzwyczajniej brak czasu by przygotować się do tych wydarzeń… Takie sytuacje zdarzają się bardzo często. Aby zawsze i wszędzie dobrze wyglądać nie trzeba śledzić najnowszych trendów. Należy jednak mieć w szafie tzw. niezbędniki. Co do nich należy opisuję poniżej.
Czytaj więcej

Koszula męska
Łączymy jeansy z marynarką

Jeans to ponadczasowy materiał, znany od ponad 160 lat. Wygląda fantastycznie. Spodnie z tej tkaniny, których nazwa oznacza błękit Genui, nieustannie wiodą prym – i nie zapowiada się, by miało to ulec zmianie. W dodatku coraz częściej są łączone z gustownymi casualowymi marynarkami czy koszulami. Chociaż obecnie mniej popularne jest zestawianie jeansów z marynarką klubową, jak to robił Andy Warhol, istnieje mnóstwo innych propozycji, jak stworzyć świetną stylizację z tych elementów!
Czytaj więcej